Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén fogok felvételizni,2...

Idén fogok felvételizni,2 különböző szakon. Hogy működik ez?

Figyelt kérdés

Tehát szeretnék egyet levelezőn, és egyet nappalin elvégezni, egyszerre. Utánaolvastam, és hallottam, hogy lehet ilyet, viszont arra nem kaptam választ, hogy mi van akkor, ha én idén (most Febrár 15-ig) adom le a jelentkezési lapomat, és szeretném,ha mindkét helyre felvennének ugye. Na most én úgy tudom, hogy mindig az első helyre vesznek fel ( ha eléred a pontszámot), vagy ha nem, akkor a következőre, stb. És ebben az esetben? Valahol külön jelölni kell? Vagy csak később lesz lehetőségem felvenni a második szakot, egy másik felvételi időszakba?

Előre is köszi a választ:)


2012. jan. 31. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
A 3. félévtől van lehetőséged felvenni egy másik szakot párhuzamos képzésben. Elsőben csak egy szakot végezhetsz, csak egyre vesznek fel.
2012. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azaz jövőre is ki kell adnod 9000ftot, hogy bejelölhesd az az 1 nyanvadt szakot:D
2012. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!