Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az alap érettségi tantárgyakka...

Az alap érettségi tantárgyakkal + Emelt töri és közép biosz érettségivel hova tudnék menni tovább tanulni? Mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp vagyok (csak én angolból is emeltezni fogok). Én jogra akartam menni, 'B' tervként pedig pszichológiát szerettem volna, de mindkét tervem romba dőlt,de nem tudok mit csinálni, annyi, hogy most helyet cserélt az A és B terv...

A bölcsésszakok közül tudsz keresgélni, vagy valami kommunikációt tudok elképzelni... esetleg valami nem túl magas követelményű egészségügyi szak?

2012. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha...hát én úgy gondoltam, hogy először jelentkezek a Nemzeti Közszolgálati egyetemre....védőbástyának pedig jó lesz a mentőtiszti..
2012. febr. 2. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!