Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra kellene mennem...

Milyen szakra kellene mennem tovább?

Figyelt kérdés

Engem ami érdekel az az üzlet, kereskedelem. Elméletből nincs tudásom, de már cégem is van és szerencsére jól megy.

Milyen szakot ajánlanátok, ahol bővíthetném a tudásomat későbbiekben?

Nem tudom minek menjek, most szerencsére minden rendben, de csak érettségim van.


2012. febr. 3. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Kereskedelem és marketing

Gazdálkodás és menedzsment

2012. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És ez a kettő mit csinál?

Sajnos nem igazán értek ehhez.

Lenne értelme ezeket tanulni?

És hol?

2012. febr. 3. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Most ebben az új rendszerben elég nehéz bekerülni mind2re, mert nagyon csökkentették az államilag finanszírozott helyek számát a gazdasági szakokon. Ha meg tudod oldani, akkor mehetsz önköltséges képzésre is. Bár gazdasági szakemberből rendgeteg van, szerintem annak mindig lesznek lehetőségei. Ha pedig már van saját céged, akkor neked gondolom úgyis csak a tapasztalatok és a papír kell, nem a munkahely :)


A kereskedelem és marketing benne van a nevében. De a www.felvi.hu oldalon minden szakról találsz leírást. Ha a kereskedelem érdekel, akkor én ezt választanám a helyedben. De ha a cégvezetéssel kapcsolatban szeretnél tapasztalatokat, akkor a Gazdment. A Felvi honlapján találsz még gazdasági szakokat leírással, követelményekkel, ponthatárokkal. Hátha találsz még valami érdekeset. Remélem tudtam segíteni :)

2012. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. És segítenek olyat is, hogyan kell tárgyalni pl. külföldi partnerekkel, szóval mindent amit egy cégvezetőnek tudnia kell?
2012. febr. 3. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem ilyen irányban tanulok, kb ennyi amit tudok róla. De biztos vagyok benne, hogy ilyen tárgyak is vannak. Ha felmész vmelyik egyetem honlapjára, ott vannak fent órarendek, és utána tudsz nézni :)
2012. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem pont ilyeneket nem tanítanak gazdasági szakokon. Inkább valami olyan képzést nézz, ami kifejezetten vállalkozóknak van.
2012. febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!