Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti melyik mesterképzést...

Ti melyik mesterképzést tennétek első helyre?

Figyelt kérdés

Nekem jelenleg ez a sorrend:

1. biotechnológia (gyógyszer szakirány)

2. molekuláris biológia

3. biomérnöki


2012. febr. 4. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem is ez lenne:) Biológia alapszakról mész amúgy?
2012. febr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, orvosi laboratóriumi analitikus alapszakról megyek nem teljes kredit átvétellel.
2012. febr. 4. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, bocsi, hogy ide pofatlankodok, de en is biotechnologiara akarok menni, viszont kepalkotorol. Azt lehet? En ugy tudom kreditelismeressel lehet, csak majd meg teljesitenem kell a maradekot. En azt nem ertem, hogy honnan tudom, hogy meg lesz-e kepalkotoval a minimalis kreditszam es fokent mely targyakat kell felvennem, hogy tutira meglegyen. Senki nem tud segiteni, nagyon koszonok barmilyen erdemi valaszt!
2012. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Állítólag az egyetemhez kell fordulni és a tanulmányi osztályon kell kérni valami papírt a kredit átvételi eljáráshoz.Indexet lefénymásolni és csatolni.A kredit átvételi bizottság dönt hogy mit ismer el és mit nem.

Én így tudom.

2012. febr. 4. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezt tudom, de ez csak akkor derul ki, ha mar felvetelizek, az meg nekem nem jo, mert nem akkor szeretnek rajonni, hogy hoppa, nem vesznek fel. Ez szerintem nem is lehet, ki kell derulnie elotte, mivel penzbe kerul a felveteli eljarad es van felveteli beszelgetes is, tehat kizartnak tartom, hogy ezek utan jelentik be, hogy az en szakomrol nem is lehet menni. Viszont barkit kerdezek, senki nem tud semmit. Elobb talalom meg a szent gralt...
2012. febr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem érdeklődni kell az adott mesterszakot hirdető kar tanulmányi osztályán esetleg a szakfelelősöknél.Én is ezt teszem majd mert valahol olvastam hogy minél előbb érdemes elkezdeni a kreditátvételi eljárást és legkésőbb az adatmódosítás idejéig kell befejezni.
2012. febr. 4. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!