Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon rossz lett szerintem a...

DANIIIIIIIIIIIIIIIII kérdése:

Nagyon rossz lett szerintem a felvételim Magyar kb 36-37 a matek jó hogy ha 10 megvan. Szerintetek felvehetnek UMSZKI ba vagy Gundel be?

Figyelt kérdés
a jegyeim matek fizika 2 magyar 4,3

2012. jan. 21. 17:25
 1/8 anonim válasza:
bocsi, tudom hogy nem ide tartozik, de én is nagyon elkúrtam.. :SS szerintem a matek nagyon nehéz volt, az meg mi hogy volt olyan amit még nem is tanultunk a suliban??
2012. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom végül is semmi se lehetetlen.Ha lesz szóbeli arra nagyon készülj, hogy hiteles képet adj magadról.De szerintem ez a mostani matek amit mi kaptunk ilyen ritka szart még senki se kapott.

14/L

2012. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
rosszab lettt mint vártam összesen a kettő 30 pont... de mivel a szóbeli 50 pontot ér a jegyek meg 30 pontot(nekem) szerintetek van még esély?:/
2012. jan. 25. 15:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Ajj az tényleg rossz, de ha beleadsz menni sikerülni fog!Sok sikert ;)
2012. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) nagyon reménykedem és készülök
2012. jan. 25. 16:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Na hova mentél?
2015. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Műszakiba kettes matekkal, fizikával?
2015. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kicsit későn írok, de hova vettek fel? Nekem 38 pont lett a kettő együtt és félek hogy nem vesznek fel:/
2021. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!