Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Már lekéstem arról, hogy...

Már lekéstem arról, hogy rendesen fel tudjak készülni egy emelt szintű történelem érettségire?

Figyelt kérdés
Csak most tudnék elkezdeni készülni rá, de félek, hogy ez az idő kevés lesz arra, hogy minimum 85-90%-ot el tudjak érni :/
2012. febr. 5. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnan tudjuk a háttértudásod ismeretének hiányában?
2012. febr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tavaly érettségiztem középszinten, az 82%-os lett, azóta nem nagyon foglalkoztam a törivel.
2012. febr. 5. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor úgy kissé nehéz lesz. Rajtad múlik.
2012. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még bőven van időd. Kizárólag segg kérdése, hogy mennyire készülsz fel.
2012. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem tavaly 84% os lett a középszintűm. nagyon ritkán tanultam életem során történelmet főleg azért mert biologia tagozatos voltam és abből emelteztem, de rájöttem hogy inkább történelem emeltet kellett volna tennem, igy most újraérettségizek hozzáteszem semmi háttértudásom nincs, de ahogy már egyideje tanulom a történelmet kezdem teljesen megszeretni, szerintem nem lehetetlen. Sok sikert:)
2012. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Neked is! :) Szerintem megpróbálom, ahogy átolvasgattam a tavalyi tételeimet, azért elég sok mindenre emlékszem.
2012. febr. 6. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!