Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni gazdasági és vidékfe...

Debreceni gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnökök, lehetséges ilyen tárgyak felvétele? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Vidékfejlesztési agrármérnök szakra szeretnék jelentkezni Debrecenbe a GVK-ra. Az lenne a kérdésem, hogy szabadon választható tárgyként vehetek fel olyan tárgyakat (közgazdaságtan, mikro, makro stb.), amiket a pénzügy számvitel szakosok is tanulnak? Csak mert én pénzügy számvitelre akartam volna menni,van is belőle előképzettségem, de sajnos a jelenlegi helyzetben esélyem sincs bekerülni államira, de szeretnék ilyen tárgyakat tanulni, hátha a mesterképzés vagy esetleg párhuzamos szak felvétele esetén beszámítanák. Kérem, akinek van tapasztalata ebben, írjon!

2012. febr. 6. 13:44
 1/1 crackjack válasza:

Szia!


Én nem ilyen szakra jártam, de én is hallgattam összevissza más tárgyakat. Azt figyeltem, meg, hogy a tanárok megengedték ha volt hely, de ugye a neptunban is le kellett zongorázni. Ott viszont a TO tud segíteni, mert ők hirdetik meg kódokkal. Mindenképp beszélni kell a tanárokkal, TO-val.

2014. dec. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!