Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan készüljek fel hatékonya...

Hogyan készüljek fel hatékonyan matek és info értségire?

Figyelt kérdés

Az ELTE-re szeretnék jelentkezni program tervező informatikusnak. (Államilag támogatottra)

középszinten akarok az informatikára és a matekra ráfókuszálni.

85-85%ot kéne elérnem mindekettőböl.

Viszont érégen nem voltam jól matekból, és informatikából se tanultunk sok mindent. Viszont ezekből biztosra kell mennem. Légyszi írjatok hatékony felkészülési módokat.

Amúgy 340ponttal biztosan be lehet kerülni vagy hol van az alsó határ?


2012. febr. 6. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Info: Office:D

Amúgy töltsd le az elmúlt évek érettségi feladatait és gyakorolj azokon.

2012. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Keress rá a metekérettségire, a neten remek érettségi felkészítő tréninget találsz
2012. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ja, és infohoz is van videós segítség: a Szinkronsulival fel tudsz készülni
2012. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én csak az informatika érettségiről tudok nyilatkozni,tavaly érettségiztem belőle előrehozottan.

az órákon sosem vettünk elméletet,csak feladatokat oldottunk meg gépen,majd utána a dogát írtunk.sose voltam annyira jó infóból általában 4es dogákat írtam de az utolsó hónapokban amikor excelt vettünk volt h kettest.

szóval a gyakorlati vizsga előtt 3-4 héttel folyamatosan elkezdtem gyakorolni a feladatokat,egy rakással töltöttem le a netről.hétvégén szinte az egész időmet a gyakorlás töltötte ki.a tanárunk azt mondta h a gyakorlati előtt ne tanuljunk tételeket hanem inkább a feladatok gyakorlására feküdjünk rá .utána kb 1-1,5 hónap volt a 20 tételt kidolgozására és megtanulására.mivel képes vagyok mindent az utolsó pillanatra hagyni így volt kb 2,5-3 hetem ezeket megtanulni.a szóbelim max pontos lett,de tegyük hozzá szerencsém volt,mert jó tételt húztam( a nyomtatókat)

a gyakorlati is egész jó lett asszem 100 pont körüli lett.

szóval az érettségim 86%os lett.persze ez nem tükrözi igazán a tudásomat infóból,hiszen sosem voltam belőle igazán jó.amúgy se szeretnék infó szakra jelentkezni,de legalább így meg van a ecdl vizsgám.meg megtudtam h zajlik egy érettségi,úgymond "bemelegítőnek" jó volt.

2012. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha nem vagy jó matekból, akkor felejtsd el, hogy diplomát is fogsz kapni, hidd el sok olyan diák neki vágott, hogy jajj majd összeszedem magam, stb...nem ... nem hiába ilyen alacsony a ponthatár ... tudod mi az a 60% os szórás?: [link]

ha nagyon jó vagy matekból(de nagyon jó!!), és programozásból akkor jelentkezz, am meg fölösleges éveket pazarolsz.

tapasztalat.

2012. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!