Szerintetek van esélyem bejutni állami támogatott helyre szülésznőnek ha összesen 346 ponton van?

Figyelt kérdés
kémiaból,fizikából érettségiztem.de nem egészségügyiben,hanem sima gimnáziumban.
2012. febr. 7. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
az teljesen mind1, milyen iskolában érettségiztél. járj utána felvin, konkrétan egyetemi karra nézve, hogy tavaly milyen ponthatárok voltak. szerintem elég kevés lesz ez a pontszám,még 100 pont kéne idén,hogy "eséllyel" pályázz meg egy állami helyet.
2012. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is sima gimiben érettségizek most. Csak én a biosz-magyart viszem tovább. A Széchenyin tavaly 289volt a ponthatár, kb. nekem is annyi pontom lesz, mint neked. Csak nem emelnek közel 50pontot egy olyan szakmában, ami "hiányszakma". Aztért írtam idézőjelbe, mertt valójában nem az, de ha valaki elvégez egy Eü sulit, az megy ki külföldre. Így Mo-on szükségvan ápolónőkre és szülésznőkre. Szerintem ne aggódj :)
2012. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!