Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki készül még az orvosira?...

Ki készül még az orvosira? Aki tanuló társat keresne. Valakinek lenne kedve?

Figyelt kérdés
A Szegedi orvosira készülök...Örülnék ha valaki ide készülne és tanulótársat keresne szintúgy. :)

2012. febr. 9. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én speciel pécsi vagyok és a PTE-re készülök, de ha van skype-od akkor ott esetleg :) jó lenne.
2012. febr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet rola szo :) en mondjuk pesti vagyok.. es a Pecsi orvosi vagy valami mas az ottani egyetemen?
2012. febr. 10. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:

hát elsőnek általános orvosit jelöltem, de utána lesz még gyógyszerészet és gyógytornász. Viszont minden vágyam, hogy az első helyre kerülhessek be és ezért mindent meg is teszek (vagy legalábbis megpróbálok) :)

És te hogy hogy szegedire készülsz? Én speciel azt hallottam, hogy ott a legjobb az orvosi képzés, de ez lehet megint valami pletyka csak, mindenki azt tartja legjobbnak ahova jár :)

2012. febr. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem is minden vágyam az orvosi különösképp a SZOTE lenne, voltam is a 'felkészítő táborukban' az nagyon jó volt, az emberek a hangulat, maga Szeged városa, be lettek mutatva az intézetek, koleszok is, volt 1-2 előadás is..

Tavaly jelentkeztem de sajnos nem vettek fel, idén meg egy másik sulit kezdtem el, hogy ne szokjak el teljesen a sulis élettől, így megint tolódik majd jövőre ez a dolog.. de ahogy a mostani felsőoktatási törvényt elnézem egyre nehezebb lesz bekerülni bárhova is, úgy tudom 2 emelt szintű érettségi lesz a kötelező majd...mert most ugye csak egy kell még..

Szóval jó lenne valakivel együtt tanulni aki nyitott erre, kialakítani valami tematikát és ösztönözni, segíteni a másikat! :)

Te mit gondolsz erről? :)

2012. febr. 11. 03:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az van, hogy én úgy szintén évhalasztós vagyok, tavaly én kicsit későn jöttem rá, hogy tényleg meg kéne próbálni az orvosit, de remélem majd most összejön :) és igen, nagyon jó lenne, ha vkivel tanulhatnék, legalább motiválhatnánk egymást, meg ilyenkor az emberben kialakul egy természetes versenyszellem, hogy még se érezze rosszul magát, mert nem tud annyit, mint a másik :D
2012. febr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hogy sikerült nektek idén az érettségi?:)Hány pontotok lesz kb?
2012. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!