Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy működik egy történelem...

Hogy működik egy történelem emelt érettségi?

Figyelt kérdés

Sziasztok, idén fogok történelemből emelt érettségizni és lenne pár kérdésem főként olyantól aki készült fel és érettségizett is történelemből emelt szinten !

Mennyire kell tudni részletesen az anyagot, mire kell jobban fektetni a hangsúlyt( ez írásbelire)? Szóbeli hogy működik, itt is inkább hogy mennyire kell részletesen tudni azt az adott témát amit húzol stb. ?! :) Előre is köszi


2012. febr. 11. 17:13
 1/2 Valentina17 válasza:
szia én is idén érettségizem emelt töriből.hát eléggé részletesen.pl: szóbelin témakörök vannak nem tételek ez fontos mert témakörön belül van kb. 3 -4 tétel.írásbelinél nem használhatsz atlaszt,viszont a szóbelinél igen,úgyhogy az évszámoknak flottul kell mennie.ha gondolod cserélhetünk majd tételeket,majd irj akkor privátba:)
2012. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia:) !! Igen most kezdtem el a témakörök kidolgozását, de ha te is benne vagy akkor nem rossz ötlet a témakör cserélgetés benne vagyok :) Én inkább ez első részétől félek maga a idézetektől , ábráktól az esszétől nem annyira , ha esetleg van valami jó tipped felkészülésre légyszives oszd meg velem :) én személy szerint Száray féle tankönyvekből készülök ill. olyan oldalakról ahol tételek vannak kidolgozva :) Igen az évszámokat nagyon nyomom én is meg a fogalmakat, bár nem tudom h. szóbelinél milyen tanári csoportot fogok kapni remélem nem fognak kitolni velem :P
2012. febr. 13. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!