Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak, ami nem túl...

Mit tanuljak, ami nem túl hosszú, de érdemes? Van egy ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés
Ősztől szeretnék valami tanfolyamot csinálni, mert nekem még ingyenes 1, mivel csak érettségim van, és targoncás vizsgám (ez onkoltsegu volt), és vajmi kevés, hiszen mindenhova gyakorlatot kérnek, ami nagyon dühítő, hiszen honnan.. szóval van-e olyan, hogy évközben bármiko induló képzés, amiért ugye nem kell fizetnem? Vagy ami nem iskolákban indul nappalin, azokért mindért kell fizetni, hiába első szakmám? Vagy csak menjek vissza suliba, és csináljak két három éves szakmát? Mit ajánlotok? Mit csináljak? Aminél nem fogják azt mondani, hogy ja nincs gyakorlatod menj a ...ába. Asztalos? Villanyszerelő? Munkaügyin keresztül ingyen képzésre van e sanszom? Valami olyan szakma, ahova elég az érettségi, és legalább 100 ezret meg tudok keresni.. létezik ilyen ? Vagy tul nagyok az elvárásaim ?
2012. febr. 13. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:

mindenféleképpen csak azt tudom javasolni, h. egyedi dolgot válassz. (szv. a "számítógépkezelő", "rendszerinformatikus", angol nyelvvizsga stb. p*csaságokat hagyd ki...- minden 2. embernek van róla papírja.


Én a helyedben esti szakközépbe mennék.

pl. földmérőtechnikus (elég egyedi nem?? :) - utána megszakadhatsz a napi 3-4km sétálásba... ;D + rajzolgatni kell... v. CAD-rajzoló, - bár ott meg inkább 3D cad-modellezőnek...stb.

2012. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!