Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Első diploma előtti, érettségi...

Első diploma előtti, érettségi utáni OKJ képzés ingyenes?

Figyelt kérdés

Szóval, leírom a helyzetem. 2év múlva megyek egyetemre, addig csak felkészítőn vagyok. Mivel van sok szabadidőm, szeretnék valami mást is tanulni, egy OKJ-s képzésre gondoltam. Ha most csinálok egy olyat, az nekem ingyenes lesz? És nem vesz el az államilag támogatott félévek számából?

Ha eddig stimmel minden, és ingyenes, akkor levelezőn is végezhetem ingyenesen az okj-t?

Köszönöm a válaszokat. Olvasgattam utána sokat, de nem értettem meg igazából hogy működik ez a része.


2012. febr. 15. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

De nem írtad,hogy hol szeretnéd végezni az OKJ-t. Egyetemen/főiskolán vagy szakközépiskolában?

Egyébként 22 éves kor alatt ingyenes.

2012. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nemtudom, konkrét szakot még nem néztem, de egy középsulisra gondoltam.

levelezőn is ingyenes akkor?

2012. febr. 15. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!