Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen képzéssel helyezkedhete...

Milyen képzéssel helyezkedhetek el egy hotelben recepciósként?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Idegenforgalmi szakmenedzser vagy 4-5 csillagos szállodákban van ahol felsőfokú végzettséget kérnek. Általában lényeg, hogy beszélj angolul és még legalább egy nyelven plusz szakmai gyakorlat, vagy szállodai rendszerek ismerete szükséges
2012. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt esetleg tudod, hogy körülbelül mennyi lehet egy recepciós fizetése külföldön?
2012. febr. 16. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én turizmusi szakközépbe jártam, ott már alapból megkaptam a recepcióst, mint szakmát, de én elvégeztem a BA-t is az egyetemen. Mellette van 3 nyelvvizsgám :) ha már kicsivel jobb vagy a többinél, már el tudsz helyezkedni vele :)


külföldön szerintem olyan 1000 euro körüli a fizetés (vagy több,de kevesebb nem hiszem),nekem volt olyan osztálytársam aki külföldön próbált szerencsét

2012. febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. febr. 16. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!