Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítene valaki kiszámítani a...

Segítene valaki kiszámítani a pontjaimat?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy felvin meg egy csomó helyen fent van és nagyon egyszerű.Én már kiszámoltam párszor,de eléggé kevés pont jött ki,ami azért furcsa,mert a barátnőmnek,akinek szinte mindenből u.olyan eredményei vannak több pont jött ki.Ez most akkor hogy van? Lehet,hogy amit elszoktam rontani,az a választott tantárgy,ott nem igazán értek valamit.Meg azt is tudom,hogy 2 féleképpen is ki lehet számítani,de mind a 2x ugyanaz jött ki...:/
2012. febr. 18. 18:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Na és milyen szakra jelentkezel? Anélkül nem tudjuk kiszámolni a pontjaidat
2012. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Értem,hát vagy óvónőire,ha az nem akkor andragógia vagy szóciálpedagógia ,esetleg szociális munkás.
2012. febr. 18. 18:43
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem akarok értetlenkedni,de azt elfelejtettem írni,hogy 2010-ben érettségiztem,vagy ennek semmi jelentősége,mert ezt a természettudományos dolgot visszamenőleg is bevezetik?
2012. febr. 18. 18:48
 14/18 anonim ***** válasza:

237 pontot számoltam sima számítással.

Így jött ki:

Érettségi átlag: 51

Tanulmányi pontok: 70

Magyar: 70

Töri : 46


232 pontot számoltam duplázással.

A magyar és töri eredményedet dupláztam


Az etika nem felvételi tárgy az óvodapedagógus szakon. Azonban azt is tudnod kell, hogy idéntől 240 a minimum ponthatár, amit mindenképpen el kell érned, ha felsőoktatásban akarsz tanulni. 240 pluszpontok nélkül. Úgyhogy nem tudom ezt, hogy fogod megoldani.

2012. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Értem,és egyébként a többi szakon(szocped. szocmunkás és andragógia szakon) sem veszik figyelembe az etikát?

Igazából én már rég lemondtam róla,hogy államilag finanszírozottra bejussak ilyen siralmas eredményekkel,sejtettem sajnos,hogy ilyen kevés pontom van...:/

Ettől függetlenül nagyon köszönöm,hogy fáradtál vele!

2012. febr. 18. 19:43
 16/18 anonim ***** válasza:
nincs mit :) egyébként felvi.hu-n meg tudod nézni, hogy melyik szakhoz milyen tárgyakat fogadnak el. Egyetemek, főiskolák opcióra kattintva válaszd ki a sulit, ahova menni akarsz, és karon belül ott vannak szakra lebontva a követelmények.
2012. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az etikát nagyon sehol nem veszik figyelembe :S de utána kell járni. amúgy ennyi ponttal sajnos fizetősre se vesznek fel
2012. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hát azért van,ahova igen ,nem a legjobb hely,de a semminél jobb.
2012. febr. 18. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!