Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sikerülhet a felvételi?...

Valentina17 kérdése:

Sikerülhet a felvételi? Szerintetek? Melyik a könnyebb nyelvvizsga központ?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve nem tudom hogy a pontjaimmal sikerülhet az egyetem.Emelt törit csinálok,és úgy tűnik megcsinálom a B2 német nyelvvizsgát is.Szerintetek sok a 10 helyre való jelentkezés?Melyik a könnyebb nyelvvizsga központ?
2012. febr. 19. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:

10 helyre? Minek? Szerintem az rengeteg. Elsőnek azt jelölöd, ami a legjobban érdekel, másodiknak az ami szintén érdekel, de nem annyira, s harmadiknak vmit, ami úgyszintén érdekel, és tuti fix, hogy felvesznek ill. oda kell a legkevesebb pont a 3 közül. Nem értem minek ennyi szakot megjelölni? Úgy is csak egy helyre fognak felvenni.


Legkönnyebb nyelvvizsga központ? Hát ez azért eléggé emberfüggő. Kérdés, hogy milyen típusú feladatokban vagy jó és kevésbé jó. Pl az ECL-nél nincs nyelvtan, így ha abból nem vagy annyira jó, akkor jól járhatsz vele, viszont ennél a fajta nyelvvizsgánál, készségenként csak 2-2 feladat van. Ergo ha az egyiket elcseszed akkor jó eséllyel nem sikerül a vizsga :S ott van a TELC, nagyon népszerű, erre szokták még mondani, hogy könnyű. Illetve Euró, Pannon és Társalkodó.

2012. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az ECL-nél nagyon nehéz a listening és a szóbeli, én eddig a TELC-ről csak rosszakat hallottam, nekem Euro van és elsőre meglett, nekem ez jött be a legjobban
2012. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és a Bme nyelvvizsgájáról halottatok valamit?
2012. febr. 20. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem az is nehéz, kőkemény nyelvtan
2012. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
meg ott nehéz a fordítás
2012. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ösd és könnyünek mondják..
2012. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat:))))
2012. febr. 23. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!