Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Diplomát szeretnék, nem...

Diplomát szeretnék, nem elhelyezkedés céljából. Melyik fősulit ajánljátok? Minél könnyebben akarom elvégezni, a főiskola presztízs értéke nem érdekel.

Figyelt kérdés
Igazából már saját vállalkozásom van jó ideje, nem akarok elhelyezkedni a diplomámmal sehol, jó kapcsolati tőkém is lett, viszont az üzleti életben hasznát tudom venni, amit egy felső oktatási intézményben tanulok. Időm van rá (esti, vagy levelezőhöz) és anyagi lehetőségeim is adottak. Viszont nem akarok nagyon megizzadni sem, ergo nem kell hogy a Corvinusra járjak, lazán akarom elvégezni az egészet. Mindenképpen gazdasági vonalon , melyik főiskolát vagy egyetemet tudjátok ajánlani nekem?
2012. febr. 20. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
menj óvónőnek vagy óvóbácsinak! :)
2012. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondom gazdasági szak :D
2012. febr. 20. 19:02
 3/11 anonim ***** válasza:
hát azok nem egyszerűek!mihez lenne kedved?mondjuk egy agrármérnöki diplomához mit szólsz?
2012. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az sem...mivel 28 vagyok...és kb 7 éve az üzleti életben mozgok....van több okj-s papírom is, de most van időm és pénzem hogy diplomát is szerezzek, csak a tanulás öröméért, viszont nem akarom, hogy napi 6 órát görnyedjek a könyvek felett. Szóval elég egy közepes fősuli diplomája is, az átadott anyagmennyiség bőven el fog látni így is új információkkal.
2012. febr. 20. 19:14
 5/11 anonim ***** válasza:

zsfk, ekf, kjf

ezeken a fősulikon nézelődj körbe (csak úgy a hasamra ütöttem)

2012. febr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Attól még hogy van lóvéd nem biztos hogy diplomát is tudsz szerezni ha nincs eszed!A pénz+ a vállalkozás egy dolog de ha nincs kedved nagyon"megizzadni" ahogy te fogalmaztál, és csak úgy poénból jársz be elvétve az órákra akkor a leglazább sulit sem leszel képes befejezni még akkor sem ha lenne miből...
2012. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Látom kissé irigy vagy, de hogy neked is legyen pénzed csak tőled függ :), a nem akarok megizzadni alatt, arra gondoltam, hogy míg mondjuk barátnőm az elte biológiával vért izzadt, pl egy szegedi diplomát negyed annyi melóval megszerzett volna. Én sem egy corvinusos diplomára vágyom, mert nem akarok elhelyezkedni vele, mert egyrészt jó fizetést termelek ki, másrészt már nem lenne kedvem irodában dolgozni beosztottként.
2012. febr. 22. 19:18
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Nos azaz igazság kis barátom, hogy magasról teszek arra az iszonyat nagyképű fejedre!a kutyát nem érdekli, hogy mit dolgozol vagy hogy mennyi lóvéd van!Sokan hivatást látnak a diplomába te meg a nagy semmit.. úgyhogy akkor miről is beszélünk?? Am meg biztos tudod h magas lóról elég nagyot lehet zúgni.. szal annyira nagyon ne szállj el magadtól!;)
2012. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem magas lóról, csak ismertettem a képletet. A végén még én érezzem szarul magma, mert nem közpénzen akarok elvégezni egy fősulit. Nem értelek. Nem akartalak degradálni semmivel, de láthatóan azért kötöttél belém mert azt mondtam meg tudom engedni magamnak...nem vertem magamat se a pénzemre, se semmire. Hidd el az életben sokkal jobban fogsz jársz, ha mások sikerének tudsz örülni. Azt sajnálom, hogy irigynek neveztelek, de a mondandódból az sütött le.
2012. febr. 22. 22:29
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

A te mondandódból meg az jött le hogy egy kissé nagyképű vagy!És hogy miért?na lássuk:

"jó kapcsolati tőkém is lett, viszont az üzleti életben hasznát tudom venni, amit egy felső oktatási intézményben tanulok. Időm van rá (esti, vagy levelezőhöz) és anyagi lehetőségeim is adottak. Viszont nem akarok nagyon megizzadni sem, ergo nem kell hogy a Corvinusra járjak"


k"b 7 éve az üzleti életben mozgok....van több okj-s papírom is, de most van időm és pénzem hogy diplomát is szerezzek, csak a tanulás öröméért, viszont nem akarom, hogy napi 6 órát görnyedjek a könyvek felett."


"Én sem egy corvinusos diplomára vágyom, mert nem akarok elhelyezkedni vele, mert egyrészt jó fizetést termelek ki, "

És akkor te nem verted magadat se a pénzedre, se semmire.. :D

Ha ilyen lazán megy akkor vedd meg magadnak és még tanulnod sem kell! ;)

2012. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!