Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ez súlyos bűn,...

Szerintetek ez súlyos bűn, csalás lenne? (többi lent)

Figyelt kérdés

Esti gimnáziumba szeretnék járni.Most nappalis vagyok egy erős suliban,és a 11. osztályt csinálom viszont úgy hogy nyelvi előkészítős osztályba járok (szóval a 10.-es anyagot tanulom,és 13.-ban érettségiznék).

A lényeg,az az lenne hogy estiben kezdhetnék normálisan 12.-ben,és még abban az évben érettségizhetnék is,így megspórolnék 1 évet (11. osztályos érettségi tantárgyak anyagát megtanulnám).

Viszont ha megnézik a 9.osztályos jegyeimet a bizonyítványomban,akkor csak azt látják hogy angolból,és még kb 1-2 random tantárgyból kaptam jegyet (mivel nyelvi előkészítő...),ezért arra gondoltam,hogy mivel más módon nincs jelezve hogy az egy nyelvi előkészítős év volt,ezért minden olyan tantárgyhoz,ami nem nyelvi előkészítős osztályban tanítva van(normális 9.-ben),beírnék 1 jegyet.

Így sikerülne ez az egész.Mit gondoltok ?Milyen büntetőjogi következményei lehetnek ?

Szigorúan zárójelben:nyomós okom van erre.

Köszönöm mindenkinek aki veszi a fáradtságot és elmondja a véleményét,amit kérnék hogy szorosan a témához fűződően tegyen.


2012. febr. 20. 23:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
okirathamisítás...nem csuknak le, de fizetsz. és kirugnak mindenhonnan
2012. febr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én is két tannyelvűbe jártam... hidd el rájönnének, a csalásra, nem buták... amúgy elsőnél a pont! megér 1 év neked ennyit?
2012. febr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Honnan jönnének rá ?Nem hiszem hogy egy esti gimiben annyira utánajárnának mindennek,ráadásul az utolsó évről beszélünk.
2012. febr. 20. 23:55
 4/17 anonim ***** válasza:
nem kell ennek utánajárni, tudják
2012. febr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Amikor átmész, akkor nem csak az ellenőrződet nézik, viszel mindenféle törzslapot stb, amin a jegyeid hiteles tartalma is van. Ezt az egyik suli küldi át a másiknak. Magában a bizonyítványban pedig kihúzzák a jegy helyét, ha nem volt olyan órád, tehát nem olyan egyszerű csak úgy beleírni.
2012. febr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó leírta: 100% a lebukás !!!
2012. febr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
igen..a kihúzás az tényleg egy probléma,de nem viszek semmit,csak a bizonyítványt,nincsen semmilyen törzslap meg ilyenek.Az előző iskolámat mit érdekelné hogy hova megyek ?!
2012. febr. 21. 00:18
 8/17 anonim ***** válasza:

az előző iskoládnak át KELL küldeni a papírokat és mindenféle igazolást. nem azért csinálják mert annyira érdekli őket.

jól néznénk ki ha személyi igazolványt is bemondás alapján csinálnák meg, nem pedig az anyakönyvi kivonat alapján.

a lényeg h 100% h lebuksz, meg se próbáld. amúgy sem értem h vkinek ilyen hogy fordul meg a fejében

2012. febr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ha a tanulói jogviszonyomat megszüntetem,és csak utána iratkozok be a másik,esti gimnáziumba,akkor semmiféle kapcsolat a 2 iskola között nem lehetséges.

Bizonyítványt kérnek és kész.

2012. febr. 21. 01:39
 10/17 A kérdező kommentje:
egyébként meg miféle papírokról,és igazolásokról beszélsz ?
2012. febr. 21. 01:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!