Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetem (később munka)...

Milyen egyetem (később munka) illene hozzám?

Figyelt kérdés

jó vagyok matekból, szeretem is, de inkább csak a számolgatós-algebrai részét. a %-számításért, valószínűségszámításért, kamatos kamatért nem rajongok.

tanulok angolul meg franciául.

fizikát meg az egyéb term.tud tantárgyakat nem szeretem.

esetleg valaki tud tanácsot adni?:) megköszönném.:)


2012. febr. 25. 15:40
 1/6 A kérdező kommentje:
ja az lemaradt h 17/l :) (jövőre érettségizem.)
2012. febr. 25. 15:41
 2/6 anonim ***** válasza:
közgáz? de hát tudjuk, h mi történt az ilyen szakokkal....
2012. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ez elég rossz párosítás, hogy nem jönnek be a ttk-s tárgyak a matek meg igen, illetve mivel abból se minden így maga a matek mint önálló tárgy is ki van lőve.

Hát nézz körül valami kevésbé telített humán tárgy után mert ezek alapján csak azok jöhetnek szóba.

2012. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nézelődj közgáz környékén, talán jövőre már javulnak a helyzetek, és neked lesz esélyed bejutnod államira :)
2012. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez alapján nehéz megmondani. Szerintem nézegesd a szak ( [link] meg a munkaleírásokat ( [link] és ezek alapján döntsd el, hogy mi az, amit egész életedben képes lennél csinálni. Minden szakon lesz olyan tárgy, amit nem fogsz szeretni, de az az 1-2 félév hamar eltelik.
2012. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a linkeket javítom:

[link]

[link]

2012. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!