Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki a Pécsi Tudományegyetem...

Aki a Pécsi Tudományegyetem Természettudományi karának a Környezettan alapképzési szakára jár hogy érzi magát ott?

Figyelt kérdés
Milyen fakultációval ment oda? Nekezek az órák? Miért kell környezettanhoz matematikát tanulni?

2012. febr. 28. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

2 bnőm is odament. Egyik már ott hagyta, másik meg tervezi. Aki ott hagyta azért ment oda lényegében, mert nem volt semmi egyéb terve, hogy mit válasszon. Biosszal és kémiával felvételizett. Aztán a 2. év után rájött, hogy őt ez nem is érdekli, arról nem is beszélve, hogy semmit nem tud vele csinálni.

A másik bnőm most elsőéves. Neki matek földrajz kombóval sikerült bekerülnie, de nem is oda akart menni, de csak oda vették fel. Utálja. Mindig mondja, hogy nagyon nehéz és már a fél csapat kibukott. Ő nem akarja feladni még küzd vele, de mondta, hogy lehet idén újra felvételizik. Ez pár hónappal ezelőtt történt, nem tudom, hogy adott e be bárhová is felvételi lapot.


Azért kell matek a környezettanhoz, ahogy a többi más tárgy is: kémia, fizika, ásványkőzettan, meteorológia stb.

2012. febr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek: Gyakorlatilag semmit sem tudsz kezdeni egy környezettanos diplomával és mellette nagyon sokrétű tudást igényel. Jó van biológiából, fizikából, kémiából, matematikából? Mert ha nem, akkor nem érdemes belevágnod.
2012. febr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyire szürnyű? Hát én környezetvédő szeretnék lenni, de ha ez nem jó semmire akkor nem tudom mi lesz.:/

De azért köszi a válaszokat.

2012. márc. 14. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!