Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát érdemes kitanul...

Milyen szakmát érdemes kitanulnia egy lánynak manapság?

Figyelt kérdés

Átlag négyes érettségim van, gimiben végeztem, így semmi szakmám nincs, csak egy vagyonőri tanfolyam. Azzal nem szeretnék foglalkozni.

Nagyon kreatív vagyok, jó a kézügyességem. Valami olyan szakma kéne, amivel valóban el is lehet helyezkedni.

23L


2012. márc. 1. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

A kreativitásod legyen a hobbid, mellékkereseted lehet kreatív dolgokból esetleg.


És menj ápolónak. Azzal biztosan lesz állásod. Ugyan természetesen nem fogsz ebből meggazdagodni, viszont állásod egészen biztosan lesz.

2012. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
fogtechnikus. Kézügyesség kifejezetten kell,kreativitás,precíz munkavégzés.És el tudsz vele helyezkedni,a fizetés sem rossz állítólag.
2012. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a fogtechnikus, erre nem is gondoltam, pedig ez tényleg jobb mint az ápoló! Egyértelmű, hogy passzolna hozzád!!

:)

2012. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Eddig sem a kreativitásomból éltem, vagyis hát olyan szakmában dolgoztam, ahol előny, de végzettségem nem volt hozzá.

Ápolónő nem szeretnék lenni, sok munka, nem fizetik meg és ahhoz kell nagy hivatástudat no meg jó gyomor. :S

A fogtechnikusnak utánanézek.

2012. márc. 1. 22:31
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
És én miért lettem lepontozva... szerintem hasznos a válaszom attól, ha maga a szakma nehéz, és kevésbé jól fizető. :(
2012. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én felpontoztam minden választ.
2012. márc. 1. 22:42
 7/11 anonim válasza:
66%
Fodrász vagy kozmetikus
2012. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
fodrász.
2012. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Fodrásznak nem éri meg, hacsak nem otthon alakít ki saját üzletet. Mert bérelni helyiséget, vagy egy szalonban dolgozni megint nem kifizetődő, fele bevételt elviszi a rezsi, sőt többet is. Hallom ismerősöktől, az vitte valamire, aki otthon a szülei házában ki tudott alakítani egy fodrászatot.

Meg az ilyen csajos szakmák nem igazán illenek hozzám, mint a kozmetika és fodrászat.

2012. márc. 2. 15:01
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj akkor döntsd el, te magad.

Vagy menny el dolgozni egy gyárba.

2012. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!