Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti milyen szakmát ajánlotok?

Ti milyen szakmát ajánlotok?

Figyelt kérdés
7.-es vagyok lassan el kellene dönteni hogy mi legyek.azon gondolkodtam hogy elektronikai technikus gépész valami ilyesmin gondolkodtam de utánanéztem és láttam hogy nem nagyon keresik az ilyeneket vagy egy ilyen elektronikai technikus jelentkezhet sokféle helyre pl gépész vagy nem tudom.légyszi segítsetek.szakmát is ajánlhattok.köszi
2012. márc. 7. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a gépész mit csinál. Viszont műszerész tudással sokfelé kacsingathatsz: háztartási gépek szerelése, karbantartó, szórakoztató eszközök szerelése.
2012. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ilyen szűk keretek közt gondolkodsz, akkor mindenképp egy szakközepet kellene keresned. Ne értsd félre, jó a határozottság, a te korodban már én is tudtam, milyen irányba akarom képezni magam.


Például ha inkább gépész irányba érdeklődsz, valami ilyesmi:

[link]

Ha elektronika, akkor ilyesmi:

[link]

Ha az erős áram, akkor meg ilyesmi:

[link]


Mindegyikben van szakképzés és nagyon jó alapot adnak a továbbtanuláshoz.

Az pedig, hogy mi érdekel, csak te tudod eldönteni.

(Az iskolák csak példák, én ezeket ismerem.)

2012. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!