Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen egészségügyi szakmát...

Milyen egészségügyi szakmát lenne érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
idén felvételizek de arra az esetre ha nem vennének fel akkor egy egészségügyi szakképzésre szeretnék menni hogy meglegyenek az alapok (mert idáig nem jártam ilyen suliba) a kérdésem az lenne melyik szakma érné meg legjobban amiből a legjobb alapismereteket kapnám (én a csecsemő ápolóra gondoltam de az 3 év az nagyon sok év veszteség) max két évet szeretnék igy szakma szerzéssel tölteni...vannak még ilyenek hogy általános asszisztens fogászati asszisztens gyógyszertári asszisztens gyógymasszőr sportmasszőr...stb a gyógyszertári aszisztens egyébként nem is lenne rosz ha nem sikerülne 2 év múlva se a felvételi akkor is van egy jó szakmám de gondolom ott inkább kémiát tanulnánk engem meg inkább a biosz, egészségügyi alapismeretek része érdekel (ezekből majd lehet érettségit is szeretnék) szóval melyik szakma lenne erre a legjobb?? 18 L
2012. febr. 29. 15:48
 1/1 anonim válasza:
nőgyógyász, egyészségügyi tanácsadó, fogorfos asszisztens...
2012. febr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!