Miért nincs alkalmazott közgazdaságtan BSC képzés levelezős formában is? Még soha nem láttam, nem nagyon értem, még fizikából is van ilyen lehetőség. Ugyanez igaz a közgazdaságtani elemző Msc képzésre is - abból is csak nappali van.

Figyelt kérdés
Ha valakit érdekelne a dolog de csak meló mellett tudná csinálni....az le van sajnálva? Hm. A közgazdász képzések közül szinte mindnek van levelezős formája de ennek nincs.

2012. márc. 10. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Igen, le van sajnálva. Most egy ilyen sértődött kirohanásra milyen választ vársz? Valószínűleg megvan az oka annak, miért nem akarnak ilyet indítani, vagy ha akarnak is, miért nem adták meg az akkreditációt hozzá. Persze az is lehet, hogy az egész világ összefogott az alkalmazott közgazdászok ellen...
2012. márc. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg csak kíváncsi vagyok, mert nem értem...hogy mi lehet az oka neki.
2012. márc. 10. 11:03
 3/4 A kérdező kommentje:
De tényleg még gépészmérnökből is van levelező vagy esti képzés...haha. Valószínűleg így vigyáznak a minőségre, vagy ilyesmi lehet az oka. Szóval nekem lőttek :)
2012. márc. 10. 11:04
 4/4 anonim ***** válasza:

engem is pont ez a 2 msc érdekelne, én is csak levelező képzésre tudék jelentkezni.

Végül te mit csináltál, jelentkeztél másra??

2013. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!