Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes elmenni...

Szerintetek érdemes elmenni levelezőn gazdaságinformatikusnak (DF-en) vagy mérnök informatikusnak (DF-en vagy Pannonon)?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nemsokára végzem egy gazdálkodási szakommal ... azonban időközben rájöttem hogy ez nem nagyon nekem fekszik ... mármint értem nem az a baj ... de sokkal inkább mindig infos beállitottságú voltam. (Kb nem tudom megmagyarázni miért gazdaságra mentem 18 évesen :D )

A mondandóm lényege az hogy érdekelne hogy az alábbi szakok elvégzése érdemes levelezőn vagy sem ... Sajnálatos módon a gazdinfo csak Dunaujvárosba van levelezőn :) és dolgozni szeretnék mellette ezért levelező!!! Köszi a válaszotokat

Olyanok válaszát várom akik tapasztaltabbak ilyen téren esetleg vettek részt levelezőn az alábbi szakok közül vagy eltudtak helyezkedni egy ilyen levelező szakkal!!!

Előre is köszönöm



2012. márc. 10. 12:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!