Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » (Érettségizők) mikor lesz a...

(Érettségizők) mikor lesz a szóbelitek?

Figyelt kérdés
Hogy készültök rá ?
2009. jún. 10. 15:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Nekem 23-án.
2009. jún. 10. 15:54
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jövőhét hétfő, kedd, szerda, csak még nem tudom, hogy mikor kerülök sorra. Készülök rá, kb. tíz tételt kell még megtanulni és még ismételni is kell. Irodalomra úgy készülök, hogy egyszer elolvasom az elemzést a versről, vagy műről, utána felidézem a saját gondolataimat a művel, verssel kapcsolatban-> kb. ennyi elég. A nyelvtannál se erőltetem meg magamat nagyon, mert ott a gyakorlati példák a lényeg. Az angolra különösebben nem készülök, mert nem tudok. A töri meg csak forrásmásolás, azt még egyszer átolvasom és kész:)
2009. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

16-án kedden...

földrajz angol nyelven...

sajnos én nem tudom azt megcsinálni hogy átolvasom és visszamondom amire emlékszem úgyhogy így nehezebb :S

még 30 tétel van hátra :D

de nem hiszem h az összeset megtanulom :D

bízok a szerencsémben :D

2009. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és sok sikert!
2009. jún. 10. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is 23-án megyek:)

Még kicsit nyugodt vagyok, hogy van egy hetem:D

2009. jún. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!