Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a semmelweis egyetem...

Milyen a semmelweis egyetem gyakorló ált. Isk. és gimnázium! Közepes? Jó? Rossz? Tanárok? Stb. -a gimi része érdekelne.

Figyelt kérdés
milyen suli??
2012. márc. 14. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon rossz, az egyik középiskolai rangsorban az utolsó előtti volt..
2012. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Hozzáteszem az a középiskolai rangsor az egész országra vonatkozott nm csak Budapestre:D
2012. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
A név megtévesztő lehet: valójában a TF (volt Testnevelési Főiskola) gyakorlóiskolája, és nem az orvosi egyetemé. Gondolom ennek megfelelően inkább a sportra fektetik a nagyobb hangsúlyt, minden mást meg elhanyagolnak.. Nem hallottam még róla semmi jót.
2012. márc. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fortinbras30 válasza:

Mindenkinek ajánlom ezt a sulit, az én lányom is ide jár, és nagyon szereti. Szülőként én is elégedett vagyok az iskolával. Azt látom, hogy a gimiben a tanárok magas színvonalon adják le a tananyagot, az osztályközösségek is nagyon összetartóak, sok programot szerveznek a tanórákon kívül is, az egész iskola hangulatos és gyönyörű környezetben van.

Az iskolaválasztásnál nálunk fontos szempont volt, hogy jó legyen a nyelvoktatás, szerencsére ebben a tekintetben is jól döntöttünk. Mert 10. év végére a lányomnak és sok más osztálytársának is meglett a középfokú nyelvvizsgája angolból. Ezt nagyrészt a szuper és nagyon lelkiismeretes angoltanárának köszönhetjük. Most már a felsőfokra készíti a csoportot. Sajnos a fizika nem megy ilyen jól, abból a tanárnő is nagyon szigorú és minden héten dolgozatot irat - ami szerintem túl gyakori.

Összességében azt mondhatom, hogy nagyon jó az iskola, mi örülünk, hogy a lányunk ide jár. Remélem, a továbbtanulás is zökkenőmentes lesz, a felsőbb évfolyamos ismerősei közül többen az orvosira jutottak be, de van olyan is, aki az ELTE jogi karára került be. Remélem, mi sem csalódunk. Valamelyik bölcsészkarra fog jelentkezni a lányom, szerencsére a humán tantárgyak oktatása is nagyon erős és színvonalas, úgyhogy úgy gondoljuk, hogy jó eséllyel indul.

2014. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Állami suli?

Van tandíj ?

2016. nov. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!