Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában, melyik szakkal...

Angliában, melyik szakkal tudnék a legjobban elhelyezkedni? (több infó lent)

Figyelt kérdés
Vagy vendéglátóival, vagy kereskedelmivel, vagy banki ügyintézőivel, vagy vállalkozói ügyintézőivel?
2012. jan. 10. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mérnők, mérnők asszisztens, így meg is fognak fizetni
2012. jan. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valami olyasmire gondoltam amihez nemkell felsőfokú végzettség, inkább egy szakma kell nekem.
2012. jan. 11. 00:40
 3/12 anonim ***** válasza:

olyannal nem igazán tudsz.

Leinterjúztatnak de nagyon kevés esélyed lesz!

Úgy vannak vele az angolok végezzék el mások a szállodai és stb fizikai munkákat nagyon sok külföldi dolgozik angliában.

Aki nem 500-600 ezret akar keresni annak anyanyelvi szintű nyelvtudással és elismert diplomával kell rendelkeznie

2012. jan. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Orvos, buszvezető
2012. jan. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát hogyha én már 500-600 ezret fogok keresni angliában, elég boldog leszek :) Szóval pl ha elmegyek egy kereskedelmi képzésre akkor mehetek mondjuk raktárosnak vagy akármi? :D
2012. jan. 11. 10:48
 6/12 anonim ***** válasza:
mivel annyi a minimál bér annyit megfogsz keresni ha tudsz angolul!
2012. jan. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem leszel olyan boldog azért. Ha jól számolok (nem tudom hirtelen a pontos árfolyamot), ez olyan 1500 font körül van havonta, amiből hát épphogy ki lehet jönni itt, de ennyi erővel otthon is maradhatsz, lényegi változást nem fogsz érzékelni. Amúgy valamilyen informatikus szakmával van nagy esélyed, rengeteg hirdetés van ilyen témakörben.
2012. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ne bohóckodj már hogy 1500 fontból nem élek meg..... 500 font a kecóbérlés per hó :D ......
2012. jan. 12. 18:16
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Miért ne bohóckodjon? ő kint él te meg itthon. Szerintem jobban tudja mint te hogy mi a dötgés odakint.


Mellesleg nekem cnc esztergályos szakmám lesz néhány hónap múlva, azzal el tudnék helyzkedni?

2012. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

500 fontból lakás? Havonta? Nem ismerem az igényeidet, de ennyiből maximum egy kis luk jön ki egy vidéki kisvárosban, Londonban és a nagyobb városokban ennyiért szobát bérelnek az emberek, nem lakást. Havonta úgy 800-1000 fonttal érdemes számolni, ha lakást akar az ember. És ez úgy egy szobás lakásra, vagy studióra értendő.


Egyébként nem azt mondtam, hogy 1500-ból nem élsz meg. El lehet vele lenni, de az átlagos angol életszínvonal eléréséhez kell azért 2500 font. Az első hetekben persze jó lesz az az 1500, tudsz belőle szálláshelyet szerezni (egy szoba is jó, szinte mindenki szobában kezd), enni, ruházkodni, ha spórolsz. Szóval kb úgy élsz mintha otthon kapnál 100-120ezret, csak az én véleményem az, hogy akkor éri meg külföldre költözni, ha jobb életszínvonalat tudsz elérni, mint otthon.


Szóval gyere nyugodtan, ha van rendes szakmád és nyelvtudásod, akkor nagyon jól el lehet lenni. És egyáltalán nem fontos, hogy diploma legyen, nekem például van egy diplomám és mellette egy programozói szakmám, másfél éve vagyok kint, de még a diplomámhoz nem kaptam munkát, pedig keresgélek. Az informatikai szakmámmal viszont pár hét alatt sikerült elhelyezkednem.

2012. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!