Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a teendő, ha a megjelölt...

Mi a teendő, ha a megjelölt középiskolák közül egyikbe sem vesznek fel?

Figyelt kérdés
kétségbe estem.
2012. márc. 18. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne vennének fel? Idén kevés a gyerek, nem mondom, a híresebb, erősebb középiskolába túljelentkezés van, de még nem hallottam olyanról, hogy valakit ne vettek volna fel valahova. Tanköteles vagy, gondolom, nemcsak erős gimiket jelöltél. Ne aggódj!
2012. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vesznek fel sehová akkor automatikusan oda kerülsz be, ahol maradt elég hely. Ezek természetesen nem a legjobb gimnáziumok, ahol alapból is túljelentkezés van, ezek elég gyengusz iskolák, szakközepek.
2012. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nyugi, a fél osztály kivan akadva mert nem vettek fel senkit sehova, de nyugi, tanköteles vagy és jövőre is indul nyolcadik osztály. egyébként érdemes lett volna sok iskolát bejelölnöd, engem hülyének néztek mert bejelöltem 9 iskolát, haha, most én röhögök rajtuk, mert 6 helyre felvettek, ők meg bejelöltek hármat és most kétségbeestek.
2012. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!