Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » (Érettségizők) Ti hogy osztját...

(Érettségizők) Ti hogy osztjátok be az időtöket?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 10:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Sok segítséget jelentene a válaszotok!
2009. jún. 13. 12:40
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

hát talán egy "kissé" megkésve írok - én holnap [22-én] szóbelizek, bár csak informatikából és németből, ugyanis még csak most végeztem a harmadikkal, tehát előrehozott érettségit teszek.

mivel most csak két tárgyra kell[ett] tanulnom, nem igazán csináltam időbeosztást.

sőt, csak az utolsó héten kezdtem el kidolgozni a 20 informatika tételt - ebből hattal sikerült végezni, a többit a párom magyarázata alapján értettem meg.


jövőre viszont szerintem minden tantárgyra fogok hagyni egy hetet,a tavalyi vizsgánál is úgy csináltam [nálunk 10.-ben kisérettségi van].

lehet, hogy ez így hülyeség, de sajna jobbat nem tudok.

sőt, egyáltalán tanulni se tudok :S

de ennek ellenére annyira nem félek az érettségitől :]


remélem segítettem valamennyit... így "enyhén" megkésve...

2009. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!