Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Én most vagyok 7. osztályos...

Én most vagyok 7. osztályos és nem tudom hogy hova menyek tovább tanulni néhány tippet kérnék?

Figyelt kérdés
a matek és a termászet tudományok érdekelnek.Ne baromságokat!!!!!
2012. márc. 24. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó gimibe!
2012. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A helyesírást gyakorold, különben nem fognak felvenni!

Amúgy, a leírásod alapján reálos gimit ajánlanék.

2012. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Írásod alapján kukásképzőbe.
2012. márc. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudom nem írok helyesen legalábbis billentyüzeten
2012. márc. 25. 13:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a hosszú-rövid ékezet és a vessző használata nem függ a billentyűzettől.

Ha csak elütés-hibáid lennének, akkor azt mondom, hogy igen, ez lehet azért, mert nem vagy gépeléshez szokva. (Habár ezt egy mai gyerektől elég nehéz elhinni, de mondjuk... Ált. a tanároktól azt hallom, hogy kézírással vannak gondok inkább, ami elég szomorú.)

Szóval tessék dolgozni kicsit a helyesíráson, különben gondban leszel, és ezt nem bántásnak mondom, hanem komolyan!

Olvass sokat, az fejleszti a helyesírást, és, mikor írsz, akkor vedd a fáradságot arra, hogy kicsit lassabban, jobban odafigyelve írják. Ha kell, nézz utána a szavaknak, hidd el, megtérül!

2012. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*írjál
2012. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vegyipari szakköépiskola?

Vízmű?

Rajzolni tudsz?


Mi lennél? Építész? Biológus? Szerelő?

Tudományokkal foglalkoznál, vagy inkább gazdasággal? Valódi termelő üzemben dolgoznál inkább? (pl autógyár)

Egyedül, vagy csapatban?


Ha jó tanuló vagy, esetleg versenyeken is voltál ezekből, és egyetemre is elmennél, akkor egy matek tagozatos gimnáziumot kellene keresni. Ha inkább gyakorlatias vagy, akkor valami technikumot. Építészeti pl.


Az is számít, milyne nagyváros van a környéketeken? Ott milyen jó iskola van?

2012. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Megkaptad a levelem? :)


üdv: Béla

2012. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Meg kaptam.

És a helyes írásommal tudom hogy baj van a tanárok is mondják de nagy részt a jegyeim 5 és 4 egyedül az angol 3.

Ja és király volt amit leírtál az üzenetbe még énis nevettem .

2012. márc. 25. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!