Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE-Alkalmazott közgazdaságta...

ELTE-Alkalmazott közgazdaságtan BA teljesíthetősége?

Figyelt kérdés
nehezebb mint BME vagy BCE?
2012. ápr. 1. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak az tudná megmondani aki mindegyikre járt :D de szerintem biztos nem nehezebb mint a BCE
2012. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
a BME az ország legkeményebb felsőoktatási intézménye. a Corvinusra nehezebb bejutni, mint kiesni. az ELTE nem gazdasági kategória, válassz olyan intézményt, amelynek fő prioritásai közé tartozik. én a BME mellé teszem a voksomat.
2012. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én Bme-n vagyok Ak-s, ha van hozzá elég sütnivalód, érdekel, és ezért hajlandó vagy tanulni valamennyit (nem tölti ki minden időd nyugi...), akkor eddig tapasztalataim szerint teljesíthető.
2012. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


utolsó, szerinted mennyire színvonalas a bme-i képzés?

2012. ápr. 3. 17:00
 5/5 anonim válasza:

Bár nincs viszonyítási alapom, de elég jónak tartom. Vannak kemény tárgyak, de nyilván hasznukat veszed.

Ami egyedül nem volt szimpi az az informatika. A bevinfo tárgy tiszta elmélet, pedig jó lenne ott vmi használhatóbb tananyag. De ezt leszámítva színvonalasnak tartom.

2012. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!