Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Két OKJ-s képzés egyszerre,...

Két OKJ-s képzés egyszerre, de így is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén érettségizem,egészségügyi szakközépben.Turizmus irányba szeretnék tovább menni(egyrészt)mégpedig idegenvezetői OKJ-re(2 éves).Viszont mellette szeretnék egy aerobic oktatói tanfolyamot is elvégezni(1éves).Láttam már olyan kérdést,hogy kettős lehet-e egyszerre,ezért nem ilyen konkrétan tenném fel a kérdést.Az idegenvezetői csak nappalin van,a másik is gondolom,azt nem látom sehol,de ha logikusan gondolkodom akkor nappali kéne,hogy legyen.

Szerintetek ha egyszerre kettőt végzek az most hogyan ingyenes?Mondták,hogy 22 évig,meg ha az első akkor pláne ingyenes,de ha párhuzamosan végzem a kettőt? Akkor ugye még nem vagyok 22 és nincs is képesítésem. :)...de 1 év múlva már lesz...és a másiknál még lesz 1 évem (jó esetben :D)



2012. ápr. 5. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyikért fizetned kell.Csak az egyik ingyenes.Az aerobik oktatóból biztos van levelezős is.
2012. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azt is csinálhatod, hogy elkezded az egyiket, utána nem teszed le a vizsgát, és elkezded a másikat. a végén az egyiknek kell csak fizetni a vizsgadíját.(én úgy hiszem, hogy így is meg lehet oldani)
2012. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Mindenképp felhívom az iskolát és a fitnesszes helyet is,megérdeklődöm,ezt muszáj megtudnom.

Hallottam olyat is,hogy van aki úgy járt aerobic oktatóira,hogy,mint hétvégi "program".Szóval ezt muszáj tisztáznom.

Azért még várom a kommenteket,kíváncsi vagyok Ti mit tudtok:).

2012. ápr. 6. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!