Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyar érettségi nehéz? Meg...

Magyar érettségi nehéz? Meg tudná csinálni egy 11. -es diák? (aki 0. évre is járt)

Figyelt kérdés

mivel marhára gyűlölöm a magyart és úgy érzem semmi értelme nincs egy csomó részének, azon kívül, hogy érettségin kell, úgy gondoltam le szeretnék tenni jövőre egy előrehozott középszintű érettségit magyarból. úgy gondolom csak nem lehet olyan nehéz, mert évfolyamtársaim közül is sokan idén leteszik 10.-ben az előrehozottat. őket még nem tudtam meg kérdezni hogy ezügyben mi a helyzet, de gondoltam előbb utóbb itt is meg fogom kérdezni.

a másik meg hogy tegyük fel hogy még sem sikerül, megbukok, vagy mondjuk kettes vagy hármas lesz. akkor meg tudom újra csinálni?


17/F



2012. ápr. 9. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Megcsinálhatod, ha előtte leteszed az osztályozó vizsgát a 12. év anyagából is.

És ha rossz lesz, akkor következő évben is megcsinálhatod.


De én azt javaslom, hogy ne próbálkozz előrehozottal magyarból, bonyodalmas, nem éri meg, inkább járj be, az osztályozó nem egyszerű.

2012. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha felvesznek egyetemre, vissza fogod majd sírni a röhejes érettségét. Egy keményebb ZH nehezebb nála.
2012. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem:D tehát akkor (egyenlőre) nincs mitől tartanom?
2012. aug. 25. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!