Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten Call Centerben...

Budapesten Call Centerben mennyi idő alatt lehet elhelyezkedni? és mennyi a fizu? Vagy egyéb munka is érdekelne!

Figyelt kérdés

Nyíregyházán lakom idén érettségizek és szeretnék Pesten tanulni, de ahhoz hogy fent tartsam magam szükségem lenne

valami munkára.


Eddig csak diákként dolgoztam call centerben 2 évig + gyári meló.


ECDL vizsgával rendelkezem és B kat jogsival.


Pénteken és szombaton kellene suliba járni és ezért lenne időm dolgozni is. Ha tud valaki valami munkát ajánlani vagy esetleg a fent említett kérdéshez hozzá szólni kérem ne tartsa magában!


2012. jan. 24. 15:11
 1/4 anonim válasza:

Én elég hamar eltudtam. (2 hét)

Napi 8 óra, nettó 130 + jutalék. Már 1 éve vagyok ott, kb 150-160 ezer jön össze tisztán.

2012. febr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Call centerben 130 + jutalék? Komoly?

A 130 az fix?

Hogy van ez? Úgy tudtam call centerek teljesítmény alapján fizetnek nem? Nálatok hogy van ez? Melyik ez a call center?

2012. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
130 + jutalék? HOL??? :)))
2012. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez a hely engem is érdekelne :D
2013. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!