Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni honlapot készíteni egyedül tanulva? (Folytatás lenn. )

Figyelt kérdés

Jelenleg nyelviskolában dolgozom, és szeretnék tanulni olyan valamit, ami szintén érdekel és hasznos is a mindennapi életben is.


Engem érdekel a honlapkészítés. Bár van előtanulmányom informatika téren, így tudom, hogy nem vagyok "hülye" sem hozzá.

Az érdekelne hogy egyedül tanulva az alapoktól (HTML, CSS pl.) naponta minimum mennyi időt érdemes rászánni? Azzal az adott időmennyiséggel mennyi idő alatt lesz képes valaki megtanulni a HTML, CSS, JavaScript és PHP nyelveket? Gondolom, ezek az alapok egy komolyabb honlaphoz, ami nem sablonokból áll össze, hanem én kódolnám.


2012. ápr. 10. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyban függ attól, hogy milyen előképzettséged van informatika terén. Ha foglalkoztál már programozással komolyabban, akkor igazából nem egy nagy szám, mert egyik se túl bonyolult. Ha most programozol először úgy nyilván kicsit több idő, de teljes mértékben emberfüggő, de amúgy szerintem ha fél évig aktívan minden nap foglalkozol vele, akkor már úgy egész korrekt szinten meg lehet tanulni!

2012. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szoftverüzemeltetőit végeztem, illetve korábban nagyon minimális szinten foglalkoztam a HTML nyelvvel...csak akkor egyszerűen nem fért bele az időmbe az, hogy komolyabban elmélyüljek benne. Napi 5 perc meg ugye nem elég ilyenre.


Angolul felsőfokon beszélek, illetve az informatikai szövegeket teljes mértékben megértem. Alapvető fogalmakkal (amik a honlapkészítéshez is szükségesek) is tisztában vagyok.

2012. ápr. 10. 11:09
 3/4 DannyZuko ***** válasza:
javaslom neked a dreamweaver nevü honlapszerkesztőt, ami professionális első lépésnek. Frontpage-et és külömböző automata vackokat felejtsd el. A dreamw.-hez van egy pár jó anyag. D.w.-alapokd.w. kezdőknek. A html alapjai stb néven. Ha van torrent elérésed, ott megtalálod. Ha nem találod, akkor írj egy privit. Azt nem ígérem, h villámgyorsan, de reagálok rá. Kell a weblapozáshoz egy minimális grafika szerkesztő ismeret is. Én ehez Photoshoppot használok.
2012. ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DannyZuko ***** válasza:
Ja bocsi. nem válaszoltam a kérdésed egyik részére. Úgy gondolom az alapokat css stíluslapok stb el lehet sajátítani 1 max 2 hét alatt, ha nekifexel és átlátod amit csinálsz... Utána már gyorsan haladsz. elég átfogóak a tananyagok. csodákat lehet elérni 10 nap alatt, ha napi 1-2 órát bütykölsz... Nyilván ez nem lesz még egy full flash alapu akármi, de nem is ez a cél kezdőknek.
2012. ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!