Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire lehet itthon egyedül...

Mennyire lehet itthon egyedül megtanulni japánul?

Figyelt kérdés
Nem várok csodákat,tudom hogy nem fog menni de azért szeretném megpróbálni:D Később tanárhoz is szeretnék járni de az alapokat egyedül szeretném letenni:)
2011. aug. 28. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Bizonyos értelemben az alap amihez leginkább kell tanár (kiejtés, írás), de.


Ha tudsz Angolul, akkor tudod olyan oldalakat, ahol nagyon jól le vannak írva az alap nyelvtanok, illetve az írás rendszer is. Továbbá kiejtéssel párosuló írás tanító oldalakat is lehet találni.


Magyarul nincs semmi viszont :I

2011. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmim* Még mielőtt félre érted.
2011. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem a kiejtéssel nem lesz bajod. :) Ha nézel animéket (amiben én szinte biztos vagyok)japán szinkronnal, felirattal, nagyon könnyen ragad rád a kiejtés, semmi nehézség nincs bent. Amúgy itt egy tuti kis oldal (magyar nyelvű), én nem tudok japánul, se szerintem ez az alapokat bőőven befedi. :D [link] Fent van a hiragana és a katakana táblázat (ha a kiejtés mégis gondot okozna, azt is leírja) egy csomó kanji, és könnyen áttekinthető leckék. Pluszba van fent azt hiszem három zene (ilyen kis érdekes tanulásnak, sztem tök jó az ilyesmi), meg pár leckénként szavakat is ad tanulni. Sok sikert hozzá, remélem sikerül!! :)
2011. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egy tanács: animéből NE tanulj! Ha lány vagy, és az első órán azt mondod magadra, hogy "ore", már rossz pont. De tényleg csak a legalapabb dolgokat lehet egyedül megtanulni (hira-kata, néhány ige, partikula, számok)


15/L ( 1 éve tanulok japánul)

2011. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!