Nektek volt már ennyire elegetek az iskolából?

Figyelt kérdés
Egyszerűen undorodom az egésztől, gyomoridegem van minden reggel. Első félévben 4-es, 5-ös tanuló voltam, mindig furdalt a lelkiismeret, ha rosszabb jegyet kaptam. Februártól kezdve viszont egy árva szót nem tanultam, mindenből lerontottam. Nem tudom, mi történt velem, már a sok egyes sem érdekel, elvesztettem a motivációmat, hogy jó legyek. Pedig nem rosszak a képességeim, de belefáradtam az egészbe. Hogy lehetne kijönni ebből? Veletek volt már ilyen?
2012. ápr. 12. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is elegem van a suliból.. És igen volt 4-es 5-ös tanuló voltam eddig minden évbe de meguntam h emiatt állandóan piszkálnak és már nem is érdekel az egész.. Ja és nem tom mit lehet csinálni
2012. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tetris ***** válasza:
100%

Édes fiam! Bírd már ki azt a pár hetet, és itt lesz a nyári szünet! Most április közepe van. június közepéig van még két hónap. Az utolsó hét már nem is számít igazán, közben még lesz többnapos kirándulás, pünkösdi pár napos szünet is. Vagyis durván 6 hét van, amit ki kell bírnod. Tessék összeszedni magad, és nekilátni a tanulásnak. Magadnak tanulsz, nem a szüleidnek! Minden csepp tudás téged gyarapít, te leszel okosabb általa. Ne engedd már el ennyire magad! Mi lesz a továbbtanulással, ha most így elereszted magad? Sokszor a felnőtteknek a munkából van elegük, de akkor is tovább dolgoznak, és teszik a dolgukat. Ez nem kedv kérdése. Amit meg kell tenni, azt meg kell.

Na, vedd csak elő a házi feladatot!!!!!

2012. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kitűnő vagyok 10 éve, de eddig minden gimis évben előjött, hogy utálok bent ülni. A legnehezebb a mostani 5. év (nyelvis voltam). Tudom, hogy már csak három hét, de akkor is.
2012. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hányadikos vagy 8-9?

amúgy mindenkivel előfordult már hogy megunja/utálja az egész iskolát. de amikor rájössz hogy az iskola után is van élet és ne adj isten egyetemet kell választani akkor fogod magad hibáztatni hogy mért nem tanultál.

2012. ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!