Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem bejutni magyarorsz...

Van esélyem bejutni magyarországi művészeti egyetemre (MOME, MKE), ha már 6. éve járok rajzszakkörre ezenkívül még 2 évet fogok járni a felvételiig?

Figyelt kérdés
A festészet érdekelne,vagy a textiltervezés.Érdemes belevágni?

2012. ápr. 12. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
ebből nem lehet megállapítani. lehet, hogy rajzóra nélkül is őstehetség vagy, de lehet, hogy 10 év rajzzal se vennének fel. legyen egy jó portfóliód, indulj el a felvételin és nézd meg, hogy meddig jutsz. lehet, hogy csak sokadjára vesznek fel, addig is tanulj mást és legyen B terved. hogy érdemes-e belevágni, azt nem lehet megmondani. iszonyú nehéz érvényesülni művészként...
2012. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha mutatsz munkát akkor jobban megmondom:)
2012. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

uyganaz vagyok mint aki az előbb írt.

Azt elfelejtettem leírni, hogy azért döntsd el hogy melyik érdekel jobban mert mást csinál egy festőművész meg egy textiles emberke és ha kiválasztottad melyik a jobb olyan mestert keress! Erre gondolok: Festészet- festőművészt...!

2012. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akiket ezekre a szakokra felvesznek, már a felvételi előtt művészi szinten tudnak rajzolni, festeni stb. ezt mi látatlanba nem tudjuk megmondani, de ha nem vagy nagy tehetség, akkor nem azon múlik, hogy hány évet jársz rajzszakkörre.
2012. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A környezetem szerint tehetséges vagyok(bár elfogultak,gondolom)mióta az eszemet tudom imádok rajzolni/festeni, hihetetlenül leköt.Azért szeretnék ilyen szakra bekerülni, hogy olyat csináljak,amit élvezek is...
2012. ápr. 13. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:
kell valamilyen portfolió? akkor szegény szerencsétlen ismerősőm esélyei nem túl nagyok.. ha csak apuka keze el nem ér odáig.
2012. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!