Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » NYME biológia (BSc) érdekelne...

NYME biológia (BSc) érdekelne Szombathelyen, a választható szakirányok, az állattani része érdekel, később ornitológus szeretnék lenni. Jó helyre mennék?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos én csak egy bioszos ismerősöm véleménye által tudok nyilatkozni, én magam föci szakos vagyok.

Azt mondta, ha jó vagy bioszból, akkor menni fog, de seggelni kell, mint állat.

választható szakirányok: [link] alaposan olvasd el :)

persze, mire 2. félév végére érsz, hogy választani kéne szakirány/minort, addigra még sok minden változni fog, most akarnak újabb TTK-s msc és szakirányokat bevezetni.

Szombathelyről: remek kis város. szép, forgalmas, mégis néhány hely nyugodt.

diákélet: az egyetemen mindig van program, nincs idő unatkozásra :) gólyatábor eszméletlen jó volt, legalábbis a mienk. kedd, szerda, csüt. a bulinap. jófejek a tanárok, szép és otthonos a suli.

ha bármi kérdésed lenne, szívesen válaszolok :)

2012. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 polarbeer ***** válasza:

Én ELTE TTK bioszos vagyok. Itt dolgozik Magyarország legnagyobb ornitológiai szaktekintélye, Dr. Csörgő Tibor, az Ócsai madárvárta elnöke.

Ha ilyesmivel, vagy az ökológia, ill. zoológia bármely más ágával szeretnél foglalkozni, akkor azt tanácsolom, hogy ELTE-re gyere. Itt a diplomád mellé használható tudást is szerzel, amit (főleg, ha madarász akarsz lenni), sikerrel kamatoztathatsz a jövőben!


Üdv.: polarbeer :)

2012. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!