Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit mondotok az orvosi egyetem...

Mit mondotok az orvosi egyetemről?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabban tedd fel a kérdést...
2012. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
oda akarok költözni, nincs olyan nap hogy ne gondolnék arra milyen jó lenne ott tanulni és ott szenvedni vizsgázni bárcsak ott tartanék ez jut róla eszembe :(
2012. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

utolsó: én is igy vagyok, csak nem az orvosi egyetemmel


őszintén, szerintem aki elvégz iaz orvosit az egy félisten. emberéletek mulnak rajta, nagy felelősséggel és sok lemondással járó feladatkör.

2012. ápr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az orvos is csak egy ember mint mindenki mas. Valakinek vallalnia kell hogy foglalkozik masok szervi bajaival. Es sok hulye elvegzi mert ambicios es bevagja az anyagot kivulrol csak hogy "orvos" lehessen es a Dr. es az elismeres meglegyen. Csomo karrierista. Szerintem elvezni kell, sok erdekeset tanulnak, ok is reszei az emberisegnek ugyanugy mint a villanyszerelo vagy a rendor. Egy orvosis
2012. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!