Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kutyás rendőr szeretnék...

Kutyás rendőr szeretnék lenni. Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Még csak általános iskolás vagyok és gondoltam rá, hogy rendőr leszek. Szeretnék kutyával dolgozni, tehát kutyás rendőr szeretnék lenni. Mennyi a fizetésük? A kutya az övék, vagy a rendőrségé ahol dolgoznak? Hazavihetik a kutyát?? Ők képezik ki? Hol kaphatnék bővebb információt erről?

A válaszokat előre is köszi!

Mellesleg még csak 7.-es vagyok..


2012. ápr. 28. 19:12
 1/2 anonim válasza:
100%
Először is rendőrnek kell jelentkezni és akár éveket is eltölteni mire kutyás lehetsz, de egyáltalán nem lehetetlen, ha érdekel és kitartó leszel sikerülni fog. Lehet saját kutyát is vinni amit le kell vizsgáztatni, de általában jobban preferálják a céges kutyákat. Ha tudod hazaviheted majd a kutyát, ha nem akkor a Rendőrség telephelyén is tarthatod, de neked kell gondozni. A kutyát saját magad fogod majd kiképezni mindenképp. A fizetésük változó, beosztástól is függ, de általában egy 15-20 ezerrel többet kapnak mint egy legkisebb beosztású járőr, ráadásul a szolgálatuk is kevesebb. Persze a plusz szabadidőt általában a kutyára fordítják a kolegák. Remélem tudtam segíteni és sok sikert kívánok.
2012. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2012. máj. 13. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!