Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgazdász vagyok pénzügy-szám...

Közgazdász vagyok pénzügy-számvitel szakiránnyal. Mit volna még érdemes tanulni így egyetem után? Gondoltam a mérlegképesre, de az számvitel, engem a pénzügyi oldala jobban érdekel.

Figyelt kérdés

Olyan képzés érdekelne igazán, aminek a piacon is van értéke (lehet vele kereseni, vagy többet lehet keresni) és kell hozzá a közgazdász diploma, mint alapfeltétel. Vagy legalább is be lehessen számítani a képzési időbe.

Merre felé érdemes kutakodni?



2012. ápr. 16. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
42%

szerintem inkább dolgozni kellene most már.Majd meglátod addig nyújtózkodsz,amig azt nem mondják h túlképzett vagy és nem tudnak annyit fizetni,ami a járna a bizonyítványaid után.

Meg gondolom nem ártana neked sem ha már dolgoznál és te fizetnéd a számláid :)

2012. ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!