Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi szerint szamoljak a pontoka...

Mi szerint szamoljak a pontokat a Semmelweis egyetemen?

Figyelt kérdés
Szuleszno szeretnek lenni es felveteli tajekoztatoban ugy irja, hogy 2 tantargyat kell valasztani (erettsegi vizsgakovetelmeny). Akkor ezek szerint nem szamit az erettsegi atlagom, csak az a ket valasztott tantargy? Meg miket szamolnak bele? Elore is koszonom a segitseget!
2012. máj. 2. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
kétféle módszer van, duplázásnál tehát a két tantárgyból ami kell számolják, akkor nem számit az érettségi átlag, de ugyis azt fogják számolni ami neked a legtöbb pontot hozza. nyelvvizsgát, emelt érettségit, hátrányos helyzetekért pontot mindenképp beleszámitani minden esetben, persze ha azt jelezted/jelzed a meghatározott ideig.
2012. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szoval akkor en arra kell koncentraljak hogy pl. a magyar es biologia erettsegim minel jobban sikeruljon. Meg azt szeretnem megtudni, hogy mivel erdelyi vagyok jelenleg van magyar es roman allampolgarsagom is. Magyarorszagon ha van magyar vagy roman nyelvvizsga diplomam azt figyelembe veszik? Elore is koszi a segitseget
2012. máj. 6. 08:56
 3/7 anonim ***** válasza:
huh hát ezt nem tudom, irj levelet a felvi jogásznak.... www.felvi.hu és majd ott megmondják. Amugy mész emeltezni bioszból vagy magyarból?
2012. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kozep szintu erettsegim lesz ugy magyarbol mnt biologiabol. A tajekoztatoban ugy irja, hogy mint a kettot elfogadja. Mnnyivel szamit tobb pontot az emelt szintu?
2012. máj. 7. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:
egy emelt 50 pont kettő emelt 100 pont:D
2012. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Es magyaraorzsagon mindenki emelt szintu erettsegit tesz?

:P

2012. máj. 8. 13:09
 7/7 anonim válasza:
én itt tanulok Erdélyben, szülésznő szakon..az első évet elvégeztem, de át szeretnék iratkozni vagy a Semmelweisre vagy a pécsi egyetemre(ugyanez a szak), és én se tudom, hogy számolják a kredit pontokat át..nálunk 60 kredites egy év, és 45-el mehetsz át a következő évbe...
2012. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!