Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középszintű angolon hogy...

Középszintű angolon hogy érhetnék el 90%ot?

Figyelt kérdés
Érzem hogy megy tök jól,csak néha elbizonytalankodok egy két válasznál,így azt hiszem nem egyértelmű a válasz.

2012. máj. 4. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán. Nyelvből nem nehéz középszinten 90 felett írni. Próbáld meg megfigyelni, hogy melyik válasz hangzik jobban? Melyik verziót hallottad már esetleg? Időd is lesz bőven, nyugodtan filózz a nyelvhelyességen vagy bármin, amiben épp nem vagy biztos.
2012. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz igyekszem
2012. máj. 4. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyan, menni fog...

Angolból tök hülye vagyok, pedig általános suliban emelt óraszámban tanultam és minden évben dicséretet kaptam. Már akkor tudtam hogy a tanárom semmit nem ér, mégis hidegzuhanyként hatott mikor beültem a gimi nyelvóráira...


Ott a tanárom se ért semmit, hiszen alap nélkül nem lehet építkezni. Szerencsére tavaly kaptam egy normális tanárt aki egy év alatt olyan szinten felhúzott (persze nem csak engem), hogy megírtam 85%-ra ill. megszereztem a BME-s középfokú C-t.


Evvel azt akarom mondani, hogy mivel 90%-ra hajtasz nem lehetsz olyan hülye mint én :D és ha nekem sikerült akkor neked mért ne?

2012. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az angol közép egy vicc, valahol az alap és középfokú nyelvvizsga között van nehézségben. Egyáltalán nem nagy cucc, röhögve 90 fölé írható, hogy nem vagy gyopár az angolhoz és 4 év alatt nem csak vakarásztad magad az angol órán.
2012. máj. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek is,egyépként mindig tanultam az angolt(2.tól 11ig)4es voltam belőle mindig is kb.,ezért félek egy kicsit ,de rémélem összejön
2012. máj. 6. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!