Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lehet a leggyorsabban és...

Hogy lehet a leggyorsabban és legegyszerűbben tanulni?

Figyelt kérdés

Most lesznek a vizsgáim és ver a víz a töritől!Utálom nagyon így nem is nagyon marad meg amit elolvasok!Csak egy kettest akarok kisajtolni magamból de nagyon nehéz!:D

Hogy tanultok hogy megmaradjon az anyag?


2012. máj. 5. 09:06
 1/3 Blaiseboy válasza:
MAgold be a konyvben kiirt cimszavakat, a tobbit meg "talald ki" melle. Persze nemi alapmuveltseg nelkul nem megy...
2012. máj. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne ess kétségbe! Ha valóban csak egy kettest szeretnél összehozni, azt minden komolyabb háttértudás nélkül megszerezheted. Annyi forrást adnak, hogy egy kettest, hármast már azokból össze lehet szedni.


Egyébként mi az ami konkrétan nem akar megmaradni? Mert pl én mindig is nagyon szerettem a törit, de a politika része az ma sem érdekel, akkor mit izgasson hogy mi volt 100 meg 200 évvel ezelőtt? Így nekem az volt, amit nehezebben jegyeztem meg. Azt csináltam, hogy az összes szóbeli tételt magam kidolgoztam, és persze nem egy volt közöttük, ami inkább politika volt. Sokkal könnyebben megjegyeztem így a dolgokat, hogy jegyzetet csináltam belőle, majd szépen tételt írtam róla, mint ha csak görnyedtem volna a könyv felett.

2012. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én ugy szoktam tanulni pl egy dogára hogy sokszor elolvasom az anyagot(anyagokat) és csinálok magamnak tételeket majd húzokegyet és megmondom a választ ha nem tudod elmondani akkor olvast el egyszer-készer az anyagot majd tedd vissza a kupacba...és így tovább
2012. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!