Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a leggyorsabban...

Hogyan tudnék a leggyorsabban és legegyszerűbben lefogyni 7 kilót? 12/L

Figyelt kérdés
Tudom mindenki most arra gondol h megvagyok huzatva de kérlek mondjatok egy jó módszert mert 47 kg vagyok és 160cm. van egy osztálytársam aki ugyan ilyen magas és ő 42 kiló és nagyon szép karcsú alakja van, de nekem vastag össze dörzsölőfő combom van és van a hasam alján egy kis zsír púp! tudom hogy ő 5 kilóval kevesebb nálam de szeretnék 40kg-s lenni. léci mondjatok valami jó módszert amivel letudom adni azt a 7kg felesleget!
2012. ápr. 12. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan csak azért akarsz lefogyni, mert az osztálytársad vékonyabb?


- 12 évesen ne fogyókúrázz, ha nem muszáj. Neked pedig nem muszáj, hisz 47 kiló vagy, állítom, egy deka zsír nincs rajtad. Fejlődésben vagy, várj még vele jó pár évet.

- Ha fogyózni akarsz, akkor magadért tedd és ne másért, különben hamar elvész a motiváció


Egyébként meg, h a kérdésre is válaszoljak: Egyél többször keveset. Sok zöldséget, fehérjét és gyümölcsöt. Kerüld a cukros ételeket és üdítőket valamint a lisztes dolgokat.

2012. ápr. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy te??!

160 cm-hez 42!! kiló??:O

Még a 47 is kevés:/..

2012. ápr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:

Figyelj! 12 évesen még növésben vagy. Az elkövetkező 5 évben nőni fogsz még 10-20 centit. Mégis hogyan akarsz egészségesen nőni, ha most fogyózni kezdesz????


Tönkreteszed a gerincedet, a lábaidat, borzalmas alakod lesz, ha úgy nősz fel, hogy nem adod meg a testednek a kellő mennyiségű tápanyagot! És akkor majd sírhatsz utólag, hogy lennél most szép, mint 12 évesen 40 kiló...

2012. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak bántani, de nem értem miért válaszol ilyen drasztikus fogyást?
2012. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jó módszer:

Kevés, vagy semennyi cukros kaja / üdítő, kevés, vagy semennyi finomlisztből készült termék, viszont sok zöldség, és sok kaja, amiben fehérje van. Na meg sok víz!


A mozgás:

Minden nap 45-60 perc erőltetett gyaloglás, és ha belefér, néha lehet intenzív testmozgás is, de az előtt vagy után ehetsz kalóriadús, akár cukrozott holmikat is!


A lényeg, hogy izmot is szedj fel (minimálisat), ehhez van az intenzív mozgás, és zsírt is adj le, ehhez meg a sokáig tartó, nem megerőltető mozgás van.


Most, hogy végigolvastad, már talán nem veszed beleugatásnak, amit mondok:

12 évesen még RENGETEGET fog változni a tested, és nem baj az, hogy szép akarsz lenni, de azt egészségesen érd el! 12 évesen, olyan 16 éves korig kb. nem pálya még az alakoddal hódítani!


Ja, és csak annak nincs "zsír púp" a hasán, akit Photoshop-pal átrajzoltak! :D

2012. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!