Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Te mit tennél? Otthagynád a...

Te mit tennél? Otthagynád a fősulit vagy nem?

Figyelt kérdés

Ha tanulsz egy olyan szakot amit annyira nem szeretsz,inkább csak úgy elmegy..Szóval annyira nem rémes,de nem ez az amit nagyon szeretnél.

Én így jártam,állatokkal szeretnék foglalkozni,pl állatorvosi aszisztensként.Magyarországon viszont okj-se nagyon van.Olyat is olvastam,hogy csak az orvos betanít aztán ennyi,lényegében semmi papír nem kell hozzá.:/Külföldön meg egyetemeken tanítják.

Szóval nem tudom,szenvedjem végig ezt a szakot amin most vagyok,vagy hagyjam ott?Ha ott is hagynám akkor hogyan tovább?Ha tényleg papír sem kell,csak az orvos betanít akkor semmim nem lenne egy érettségin kívül.Ezt meg nem szeretném.Bár láttam már,hogy indítanak okj-t,de sokban van,főleg ha tényleg csak az orvos betanít..Akkor lényegében felesleges tanfolyamot végezni.


2012. máj. 6. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

főiskolán nincs állatorvosi asszisztenshez hasonló szak?


milyen szakon vagy most?

2012. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Háát nincs.Én legalábbis nem tudok róla.Ilyen van mint pl állattenyésztő mérnök..

Csecsemő-és kisgyermeknevelőn vagyok most.

2012. máj. 6. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:

lány vagy?

lesz majd gyermeked? akarsz-e?


akkor megéri elvégezni

hasznos tudást ad, mérlegelj


e mellett is lehet talán okj-s szakot végezni

2012. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,lány vagyok,gyereket is szeretnék majd.Ebből a szempontból jó ez a szak,csak az a baj,hogy már azt várom,hogy vége legyen és azzal foglalkozzak ami sokkal jobban érdekel.Így egy kicsit szenvedés is nekem ez a szak.
2012. máj. 6. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!