Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2012 magyar érettségi, csak...

2012 magyar érettségi, csak nekem nem sikerült úgy ahogy szerettem volna?

Figyelt kérdés
kifutottam az időből,nem tudtam befejezni.pedig felvételi tárgyam........

2012. máj. 8. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem kérdezted meg Te is itt, GyK-n?:D
2012. máj. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is rossz lett. :( Szerintem nehéz és sok volt. Valósznűleg javítózni fogok belőle ősszel vagy jövő májusban. :) Sok sikert a többi tárgyhoz is.
2012. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az mondjuk durva volt, hogy beírtak ide érettségi alatt, ez megint csak ront a színvonalon...... egyébként nekem sem sikerült olyan jól, mint vártam, de szóbelin sokat lehet javítani még....
2012. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg rontani is.
2012. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szövegértése jól ment , több pontra számítok , mint amiket eddig megírtam , ahhoz képest , hogy az utolsó 5 percben vettem észre , hogy még másfél oldal hátravan.. :)) A szövegalkotás meg a hivatalos megoldókulcstól , illetve a tanártól függ.. mert ők afelé hajlanak , hogy minél több pontot tudjanak összekeresgélni. Azt inkább nem mondom , nem tudom.
2012. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!