Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tanultam semmit eddig és...

Nem tanultam semmit eddig és holnap érettségizek mit tegyek?

Figyelt kérdés
eddig nem izgultam félvállról vettem mindig azt mondtam majd holnap majd holnap és tessék holnap nyelvtannal és irodalommal elkezdődik az egész nem tudom mitévő legyek aki tapasztalt már hasonlót az írjon ne kíméljetek. Lehetséges 1 este alatt megtanulni mindent???

2012. máj. 6. 21:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
haha persze:D így jártál, most már ne is kezdj el, mert felesleges
2012. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Imádkozz..mást nem tehetsz. Ha tudsz rizsázni nyert ügyed van, ha nem akkor..majd jövőre:-)
2012. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem!

4 évnyi tananyagot nem egy éjszaka alatt kell megtanulni. A legjobb, ha lefekszel és kipihenten mész holnap.

2012. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
hát döntöttem sztem nem alszok egész este wikipediát olvasok költők írók stb majd megragad valami a szövegértéssel meg hátha nem lesz gond, van valaki aki hasonló cipőben jár mint én???
2012. máj. 6. 21:26
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
nyelvten? nem csak irodalom? szovegertes, es elemzes vagy erveles lesz holnap? hat ha arra gondolsz lehet h lesz nyeelvtan a szovegertesben, amugy sztem csinald meg a tavalyit gyorsba! most en is annak allok neki, holnap meg szurkoljunk egymasert! :D
2012. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Magyar írásbelire teljesen fölösleges tanulni, szinte semmi lexikális tudást nem igényel, én sem tanultam rá semmit, csak matekra meg törire..
2012. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, hogy mondjuk a magyarra mit készülhettél volna? A szövegértéshez semmiféle háttértudás nem szükséges, azt egyszerűen nem tudod "bemagolni", sőt azzal sem sokat segítesz magadon ha megcsinálsz 2-3 feladatsort. A szövegalkotásnál a műelemzéshez ugyancsak nem szükséges háttértudás, esetleg minimális, de ott pont az a lényeg hogy vélhetőleg ismeretlen szöveget kapsz és az alapján írd meg a fogalmazást a szövegre támaszkodva. Ebből az okból kifolyólag nem igazán van okod bánkódni hogy nem tanultál semmit.
2012. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

én sem tanultam semmit, és 93 százalékos lett a próbaérettségim, úgyhogy nyugi. Szövegértésez érteni kell, ha a vers/novellaelemzés nem megy, akkor érvelj.

Ezt olvasd el:)

[link]

2012. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

értem és köszönöm a válaszaitokat!!!

kicsit megnyugodtam mostmár, a szövegértés meglesz 3as reméljük, az irodalom fogalmazásban meg asszem van összehasonlító meg érvelés majd lesz ami lesz meglátjuk sok sikert mindenkinek KITARTÁS!

2012. máj. 6. 21:43
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva a 4 év alatt nem tanultam, érettségire se készültem semmit, a szóbeli tételeket is a vizsga előtti este vettem elő, az érettségim átlaga meg 4,5 lett, amiben egy emelt is volt, szóval ne parázz, eléggé egyszerűek.
2012. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!